Bolsward 4e op Stavoren

Gebruikerswaardering: / 0
LaagsteHoogste 

Bij de eerste wedstrijd op het IJsselmeer bij Stavoren is Bolsward vanmiddag 4e  geworden. Bij aanvang kon Pieter Meeter melden dat het goed gaat met het zoontje van de fokkenist..


Hij bedankte iedereen voor het medeleven en dat de kans groot is dat het jongetje volledig hersteld. De wedstrijd begon niet goed voor de Bolswarders, bij de eerste boei lagen ze achtste, maar al vrij snel klom het skûtsje naar het 4e plekje.

Bolsward probeerde nog wel hoger op te komen, maar doordat de wedstrijd werd ingekort door naderend onweer, lukte dat niet meer. Foto:Wiebe Palstra.

Sneek won de wedstrijd met ruime voorsprong. Grou won de strijd om het 2e plekje van Heerenveen. Bolsward werd dus 4e.

 

Plaats reactie

TV Bolsward houdt zich het recht voor reacties te verwijderen die beledigend, discriminerend, off topic of ongefundeerd zijn. Anoniem reageren of een vals e-mail adres invullen kan ook leiden tot verwijderen van een reactie. En uiteindelijk tot een IP ban.


Beveiligingscode
Vernieuwen

Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner